275 000 €
1774 €/m²
Property 44867 photo 1
Property 44867 photo 2
Property 44867 photo 3
Property 44867 photo 4
Property 44867 photo 5
Property 44867 photo 6
Property 44867 photo 7
Property 44867 photo 8
Property 44867 photo 9
Property 44867 photo 10
Property 44867 photo 11
Property 44867 photo 12
Property 44867 photo 13
Property 44867 photo 14
Property 44867 photo 15
Property 44867 photo 16
Property 44867 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1950
  • Rok remontu: 2009
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 155 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera kominek, klimatyzacja, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 1643 €/m²
  • Kod obiektowy 58097
  • Metry kw. 146 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 65395
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2040 €/m²
  • Kod obiektowy 51056
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod obiektowy 38211
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 8555
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 52673
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
320 000 € 2370 €/m²
  • Kod obiektowy 9109
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
275 000 € 1774 €/m²
  • Kod obiektowy 44867
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 64718
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera