Sprzedaż - Działka 15000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Arkalochori
500 000 €
33 €/m²
Property 44871 photo 1
Property 44871 photo 2
Property 44871 photo 3
Property 44871 photo 4
Property 44871 photo 5
Property 44871 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 27000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka15000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 350 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
427 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 32314
  • Metry kw. 5695 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
650 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44104
  • Metry kw. 4580 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 33319
  • Metry kw. 4616 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37410
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera