Na zapytanie
Property 44901 photo 1
Property 44901 photo 2
Property 44901 photo 3
Property 44901 photo 4
Property 44901 photo 5
Property 44901 photo 6
Property 44901 photo 7
Property 44901 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 29670
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
86 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 64736
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
43 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 65830
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63563
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 63207
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
48 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 38300
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 62784
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62679
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera