Sprzedaż - Działka 370 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 44928 photo 1
Property 44928 photo 2
Property 44928 photo 3
Property 44928 photo 4
Property 44928 photo 5
Property 44928 photo 6
Property 44928 photo 7
Property 44928 photo 8
Property 44928 photo 9
Property 44928 photo 10
Property 44928 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 14 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka370 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 60214
  • Metry kw. 1047 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
145 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 65891
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
75 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 63707
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 63961
  • Metry kw. 3400 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
130 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 65288
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
430 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 56441
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
430 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 63499
  • Metry kw. 5064 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera