O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 2000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)
Grecja
Macedonia
Chalkidiki
Kassandra
Sani powiedział:
30 000 €
15 €/m²
Kod obiektowy
44930
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
2000 m²
Region
Kassandra/Chalkidiki
Location
Sani powiedział: (Kassandra) | Chalkidiki (Chalkidiki) (Macedonia)
Details
Odległość do morza:
800 m
Odległość od lotniska:
58 km
Opis
Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). The land is not buildable.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
25 000 €
5 €/m²
Działka 4700 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
51135
Metry kw.
4700 m²
Odległość do plaży
800 m
Sprzedaż
43 000 €
17 €/m²
Działka 2500 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
25961
Metry kw.
2500 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
40 000 €
9 €/m²
Działka 4240 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
38381
Metry kw.
4240 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
35 000 €
19 000 €
97 €/m²
Działka 195 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
45401
Metry kw.
195 m²
Odległość do plaży
6500 m
Sprzedaż
40 000 €
10 €/m²
Działka 4000 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
22670
Metry kw.
4000 m²
Odległość do plaży
5430 m
Sprzedaż
43 000 €
16 €/m²
Działka 2550 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
25963
Metry kw.
2550 m²
Odległość do plaży
5000 m
Sprzedaż
28 000 €
7 €/m²
Działka 4000 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
10595
Metry kw.
4000 m²
Odległość do plaży
4500 m
Sprzedaż
28 000 €
9 €/m²
Działka 2936 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
26994
Metry kw.
2936 m²
Odległość do plaży
1000 m
Sprzedaż
30 000 €
8 €/m²
Działka 3500 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
59694
Metry kw.
3500 m²
Odległość do plaży
1500 m
Sprzedaż
35 000 €
11 €/m²
Działka 3025 m² Kassandra/Chalkidiki
Kassandra/Chalkidiki
Kod obiektowy
47647
Metry kw.
3025 m²
Odległość do plaży
3500 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z