Sprzedaż - Apartament 155 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
1 300 000 €
8387 €/m²
Property 44953 photo 1
Property 44953 photo 2
Property 44953 photo 3
Property 44953 photo 4
Property 44953 photo 5
Property 44953 photo 6
Property 44953 photo 7
Property 44953 photo 8
  • Kod obiektowy 44953
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 155 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 155 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja