Sprzedaż - Apartament 137 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 220 000 €
16204 €/m²
Property 45137 photo 1
Property 45137 photo 2
Property 45137 photo 3
Property 45137 photo 4
Property 45137 photo 5
Property 45137 photo 6
Property 45137 photo 7
Property 45137 photo 8
  • Kod obiektowy 45137
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 137 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 137 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja