100 000 €
61 €/m²
Property 45302 photo 1
Property 45302 photo 2
Property 45302 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 29 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka1629 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
82 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 40718
  • Metry kw. 1650 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
120 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 60113
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
120 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 22073
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
110 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 27152
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 34066
  • Metry kw. 4576 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
85 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 31503
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4400 m
Sprzedaż
110 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 26761
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
90 000 € 459 €/m²
  • Kod obiektowy 61050
  • Metry kw. 196 m²
  • Odległość do plaży 4400 m

Subskrypcja newslettera