440 000 € 390 000 €
1250 €/m²
Property 45352 photo 1
Property 45352 photo 2
Property 45352 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,8
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka312 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 561 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
475 000 € 229 €/m²
  • Kod obiektowy 11079
  • Metry kw. 2072 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod obiektowy 26113
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod obiektowy 49102
  • Metry kw. 139 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod obiektowy 48584
  • Metry kw. 607 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 63596
  • Metry kw. 349 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 58136
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 21312
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod obiektowy 65696
  • Metry kw. 487 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod obiektowy 48674
  • Metry kw. 287 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera