1 505 000 €
811 €/m²
Property 45441 photo 1
Property 45441 photo 2
Property 45441 photo 3
Property 45441 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 140 m
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż Działka1854 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 600 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 36640
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m

Subskrypcja newslettera