Sprzedaż - Działka 1205 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Thermaikos Agia Triada
50 000 €
41 €/m²
Property 45448 photo 1
Property 45448 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1150 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka1205 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 62252
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
50 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 65515
  • Metry kw. 6687 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
53 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 41706
  • Metry kw. 579 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 8327
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 35077
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
68 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 56500
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 38628
  • Metry kw. 8375 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
67 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 63519
  • Metry kw. 175 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera