Sprzedaż - Apartament 233 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
950 000 €
4077 €/m²
Property 45562 photo 1
Property 45562 photo 2
Property 45562 photo 3
Property 45562 photo 4
Property 45562 photo 5
Property 45562 photo 6
Property 45562 photo 7
  • Kod obiektowy 45562
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 233 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 53 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 233 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, basen, parking, winda, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja