260 000 €
42 €/m²
Property 45704 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka6078 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 45663
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 46745
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 13600 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
225 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 39767
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
374 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 50665
  • Metry kw. 11228 m²
  • Odległość do plaży 731 m

Subskrypcja newslettera