Sprzedaż - Apartament 193 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
2 027 000 €
10503 €/m²
Property 45814 photo 1
Property 45814 photo 2
Property 45814 photo 3
Property 45814 photo 4
Property 45814 photo 5
Property 45814 photo 6
Property 45814 photo 7
Property 45814 photo 8
Property 45814 photo 9
Property 45814 photo 10
Property 45814 photo 11
Property 45814 photo 12
Property 45814 photo 13
Property 45814 photo 14
Property 45814 photo 15
Property 45814 photo 16
Property 45814 photo 17
Property 45814 photo 18
Property 45814 photo 19
Property 45814 photo 20
Property 45814 photo 21
Property 45814 photo 22
Property 45814 photo 23
Property 45814 photo 24
  • Kod obiektowy 45814
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 193 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Rok budowy: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 40000 m
  • Odległość od lotniska: 45 km