107 000 €
21 €/m²
Property 45854 photo 1
Property 45854 photo 2
Property 45854 photo 3
Property 45854 photo 4
Property 45854 photo 5
Property 45854 photo 6
Property 45854 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka5071 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 51611
  • Metry kw. 2225 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
130 000 € 255 €/m²
  • Kod obiektowy 65724
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 64066
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
120 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 47077
  • Metry kw. 10200 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
120 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 57918
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera