200 000 € 192 000 €
214 €/m²
Property 45892 photo 1
Property 45892 photo 2
Property 45892 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka896 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
250 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 57759
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
196 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 37041
  • Metry kw. 1038 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
171 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 52109
  • Metry kw. 12178 m²
  • Odległość do plaży 1117 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
280 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 44635
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera