350 000 €
166 €/m²
Property 46035 photo 1
Property 46035 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2100 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Kod obiektowy 24404
  • Metry kw. 536 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
420 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 3577
  • Metry kw. 1417 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Kod obiektowy 62033
  • Metry kw. 615 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
500 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9560
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
370 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 33921
  • Metry kw. 1038 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera