80 000 € 65 000 €
123 €/m²
Property 46081 photo 1
Property 46081 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż Działka527 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 320 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 60666
  • Metry kw. 3870 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 2435
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 342 €/m²
  • Kod obiektowy 57962
  • Metry kw. 321 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
100 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 41977
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
82 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 62242
  • Metry kw. 513 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
67 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 63519
  • Metry kw. 175 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
96 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 35523
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 42926
  • Metry kw. 3450 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera