2 100 000 €
6441 €/m²
Property 46084 photo 1
Property 46084 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 3,6
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka326 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 1170 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 465 €/m²
  • Kod obiektowy 54363
  • Metry kw. 4300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 700 000 € 1 600 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 14002
  • Metry kw. 3800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
2 700 000 € 1088 €/m²
  • Kod obiektowy 54632
  • Metry kw. 2480 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
2 900 000 € 966 €/m²
  • Kod obiektowy 43803
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
2 500 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 46275
  • Metry kw. 3940 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
2 200 000 € 443 €/m²
  • Kod obiektowy 37918
  • Metry kw. 4960 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
1 800 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 31702
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 100 000 € 6441 €/m²
  • Kod obiektowy 46084
  • Metry kw. 326 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 800 000 € 950 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 24467
  • Metry kw. 17112 m²
  • Odległość do plaży 2670 m

Subskrypcja newslettera