90 000 €
900 €/m²
Property 46094 photo 1
Property 46094 photo 2
Property 46094 photo 3
Property 46094 photo 4
Property 46094 photo 5
Property 46094 photo 6
Property 46094 photo 7
Property 46094 photo 8
Property 46094 photo 9
Property 46094 photo 10
Property 46094 photo 11
Property 46094 photo 12
Property 46094 photo 13
Property 46094 photo 14
Property 46094 photo 15
Property 46094 photo 16
Property 46094 photo 17
Property 46094 photo 18
Property 46094 photo 19
Property 46094 photo 20
Property 46094 photo 21
Property 46094 photo 22
Property 46094 photo 23
Property 46094 photo 24
Property 46094 photo 25
Property 46094 photo 26
Property 46094 photo 27
Property 46094 photo 28
Property 46094 photo 29

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 22 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
110 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 50746
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
80 000 € 661 €/m²
  • Kod obiektowy 62426
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
85 000 € 1214 €/m²
  • Kod obiektowy 29437
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
115 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 64249
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
130 000 € 928 €/m²
  • Kod obiektowy 61457
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 46094
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera