780 000 €
60 €/m²
Property 46179 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka12900 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 772 €/m²
  • Kod obiektowy 56979
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
780 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 46179
  • Metry kw. 12900 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 38652
  • Metry kw. 635 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
988 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 12891
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
860 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 13851
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 51938
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 5934
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
800 000 € 615 €/m²
  • Kod obiektowy 16574
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1250 m

Subskrypcja newslettera