Sprzedaż - Apartament 141 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 700 000 €
19149 €/m²
Property 46206 photo 1
Property 46206 photo 2
Property 46206 photo 3
Property 46206 photo 4
Property 46206 photo 5
Property 46206 photo 6
Property 46206 photo 7
Property 46206 photo 8
Property 46206 photo 9
Property 46206 photo 10
Property 46206 photo 11
Property 46206 photo 12
Property 46206 photo 13
  • Kod obiektowy 46206
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 141 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Rok budowy: 2021
  • Odległość do morza: 40 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Lokalizacja