270 000 €
50 €/m²
Property 46217 photo 1
Property 46217 photo 2
Property 46217 photo 3
Property 46217 photo 4
Property 46217 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 824 m
  • Odległość od lotniska: 68 km

Opis

Na sprzedaż Działka5340 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38534
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
330 000 € 202 €/m²
  • Kod obiektowy 54425
  • Metry kw. 1630 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m

Subskrypcja newslettera