Sprzedaż - Apartament 187 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
1 750 000 € 1 400 000 €
7487 €/m²
Property 46223 photo 1
Property 46223 photo 2
Property 46223 photo 3
Property 46223 photo 4
Property 46223 photo 5
Property 46223 photo 6
Property 46223 photo 7
Property 46223 photo 8
Property 46223 photo 9
Property 46223 photo 10
Property 46223 photo 11
Property 46223 photo 12
  • Kod obiektowy 46223
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 187 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Rok budowy: 2019
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: inny
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 187 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja