85 000 €
30 €/m²
Property 46630 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 14400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka2800 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 672 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
107 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 45854
  • Metry kw. 5071 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39870
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
78 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 42245
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
96 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 52490
  • Metry kw. 7063 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
120 000 € 80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 50255
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m

Subskrypcja newslettera