Sprzedaż - Działka 3380 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi
1 000 000 €
295 €/m²
Property 46699 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,7 km
  • Odległość od lotniska: 4 km

Opis

Na sprzedaż Działka3380 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 2800 metrów kwadratowych.

Lokalizacja