Na zapytanie
Property 46787 photo 1
Property 46787 photo 2
Property 46787 photo 3
Property 46787 photo 4
Property 46787 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65945
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
290 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 65314
  • Metry kw. 1395 m²
  • Odległość do plaży 72 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera