Sprzedaż - Działka 4100 m² na Zachodnim Peloponezie

Grecja Peloponnisos Mesyna Koroni Akritochori powiedział:
160 000 €
39 €/m²
Property 46807 photo 1
Property 46807 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka4100 metrów kwadratowych na Zachodnim Peloponezie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 6752
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
175 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 11194
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
180 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 12137
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
180 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 4874
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
150 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 30315
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 9707
  • Metry kw. 956 m²
  • Odległość do plaży 270 m
Sprzedaż
215 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 30513
  • Metry kw. 1125 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 46807
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
210 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 6095
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
200 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 5316
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 150 m

Subskrypcja newslettera