320 000 € 300 000 €
10 €/m²
Property 46861 photo 1
Property 46861 photo 2
Property 46861 photo 3
Property 46861 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4000 km
  • Odległość od lotniska: 61 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka28576 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 4200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 38520
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 56284
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
430 000 € 1699 €/m²
  • Kod obiektowy 56671
  • Metry kw. 253 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 56612
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera