Sprzedaż - Działka 10000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Chaniotis powiedział:
1 000 000 €
100 €/m²
Property 4692 photo 1
Property 4692 photo 2
Property 4692 photo 3
Property 4692 photo 4
Property 4692 photo 5
Property 4692 photo 6
Property 4692 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 78 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Wieś, w której znajduje się działka, posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z różnorodnymi sklepami, tawernami, restauracjami, barami i rozrywkami w kurorcie. Wybrzeże morskie z piękną piaszczystą plażą i lazurowym morzem przyciąga tu co roku dużą liczbę wczasowiczów. 

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
870 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 40250
  • Metry kw. 3650 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45197
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 275 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 19776
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
1 000 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 26910
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
840 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 30184
  • Metry kw. 13289 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 20239
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
1 200 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 11092
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera