Sprzedaż - Działka 8000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Vamos Drapanos
192 000 €
24 €/m²
Property 46924 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 39770
  • Metry kw. 3455 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
270 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46217
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 824 m
Sprzedaż
170 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 56710
  • Metry kw. 6669 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 38742
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
192 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 46924
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
269 000 € 371 €/m²
  • Kod obiektowy 39778
  • Metry kw. 725 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
225 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 39767
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 65945
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 850 m

Subskrypcja newslettera