75 000 € 70 000 €
1750 €/m²
Property 46997 photo 1
Property 46997 photo 2
Property 46997 photo 3
Property 46997 photo 4
Property 46997 photo 5
Property 46997 photo 6
Property 46997 photo 7
Property 46997 photo 8
Property 46997 photo 9
Property 46997 photo 10
Property 46997 photo 11
Property 46997 photo 12
Property 46997 photo 13
Property 46997 photo 14
Property 46997 photo 15
Property 46997 photo 16
Property 46997 photo 17
Property 46997 photo 18
Property 46997 photo 19
Property 46997 photo 20
Property 46997 photo 21
Property 46997 photo 22
Property 46997 photo 23
Property 46997 photo 24
Property 46997 photo 25
Property 46997 photo 26
Property 46997 photo 27
Property 46997 photo 28

Details

  • Rok budowy: 1934
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 21 km
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Magazyn
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 40 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 1226 €/m²
  • Kod obiektowy 48448
  • Metry kw. 53 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
95 000 € 1117 €/m²
  • Kod obiektowy 65074
  • Metry kw. 85 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
85 000 € 1214 €/m²
  • Kod obiektowy 29437
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 661 €/m²
  • Kod obiektowy 62426
  • Metry kw. 121 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
65 000 € 546 €/m²
  • Kod obiektowy 63956
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
90 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 46094
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
72 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 59755
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
110 000 € 1392 €/m²
  • Kod obiektowy 56011
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
80 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 58148
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera