180 000 €
85 €/m²
Property 47000 photo 1
Property 47000 photo 2
Property 47000 photo 3
Property 47000 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka2100 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 46846
  • Metry kw. 4150 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60862
  • Metry kw. 5844 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod obiektowy 47196
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
170 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 50162
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera