Sprzedaż - Działka 4150 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Gazi Rodia
150 000 € 120 000 €
28 €/m²
Property 47008 photo 1
Property 47008 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż Działka4150 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 243 €/m²
  • Kod obiektowy 44617
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
192 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44358
  • Metry kw. 1055 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43087
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
140 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 65313
  • Metry kw. 564 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
220 000 € 180 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 51030
  • Metry kw. 3792 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera