Sprzedaż - Apartament 136 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol Lemesos
Cena od 1 540 000 €
11324 €/m²
Property 47030 photo 1
Property 47030 photo 2
Property 47030 photo 3
Property 47030 photo 4
Property 47030 photo 5

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136 metrów kwadratów w Limassol. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja