80 000 €
258 €/m²
Property 47058 photo 1
Property 47058 photo 2
Property 47058 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 9300 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka309 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 48428
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
85 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45716
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
95 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43342
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1010 m
Sprzedaż
105 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 60258
  • Metry kw. 7018 m²
  • Odległość do plaży 4900 m
Sprzedaż
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod obiektowy 54330
  • Metry kw. 28752 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
80 000 € 60 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 42244
  • Metry kw. 272 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 49098
  • Metry kw. 2375 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m

Subskrypcja newslettera