120 000 €
11 €/m²
Property 47077 photo 1
Property 47077 photo 2
Property 47077 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka10200 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 480 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 62877
  • Metry kw. 2454 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
171 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 52109
  • Metry kw. 12178 m²
  • Odległość do plaży 1117 m
Sprzedaż
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 54416
  • Metry kw. 1658 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
170 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 38127
  • Metry kw. 5900 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 56977
  • Metry kw. 758 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 38246
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera