300 000 €
38 €/m²
Property 47178 photo 1
Property 47178 photo 2
Property 47178 photo 3
Property 47178 photo 4
Property 47178 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 990 m
  • Odległość od lotniska: 67 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka7857 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 277 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
269 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 49771
  • Metry kw. 4790 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40012
  • Metry kw. 2660 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 59194
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 357 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 38076
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
299 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 40594
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod obiektowy 38697
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera