120 000 €
62 €/m²
Property 47188 photo 1
Property 47188 photo 2
Property 47188 photo 3
Property 47188 photo 4
Property 47188 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1114 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka1924 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 150 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49099
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
109 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 44731
  • Metry kw. 1344 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 43300
  • Metry kw. 3484 m²
  • Odległość do plaży 390 m

Subskrypcja newslettera