900 000 €
32 €/m²
Property 47192 photo 1
Property 47192 photo 2
Property 47192 photo 3
Property 47192 photo 4
Property 47192 photo 5
Property 47192 photo 6
Property 47192 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka28045 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 480 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56706
  • Metry kw. 14549 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Kod obiektowy 38565
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera