2 600 000 €
38 €/m²
Property 47235 photo 1
Property 47235 photo 2
Property 47235 photo 3
Property 47235 photo 4
Property 47235 photo 5
Property 47235 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka68000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50803
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 22430
  • Metry kw. 45000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 48899
  • Metry kw. 391200 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m

Subskrypcja newslettera