480 000 €
195 €/m²
Property 47339 photo 1
Property 47339 photo 2
Property 47339 photo 3
Property 47339 photo 4
Property 47339 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2450 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
640 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 21016
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
700 000 € 103 €/m²
  • Kod obiektowy 62414
  • Metry kw. 6760 m²
  • Odległość do plaży 3250 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Kod obiektowy 38591
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
640 000 € 422 €/m²
  • Kod obiektowy 38793
  • Metry kw. 1515 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
500 000 € 540 €/m²
  • Kod obiektowy 58261
  • Metry kw. 925 m²
  • Odległość do plaży 2500 m

Subskrypcja newslettera