Sprzedaż - Działka 10000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
470 000 €
47 €/m²
Property 47378 photo 1
Property 47378 photo 2
Property 47378 photo 3
Property 47378 photo 4
Property 47378 photo 5
Property 47378 photo 6
Property 47378 photo 7
Property 47378 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 27 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 42191
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40479
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
500 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 9740
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
550 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 40569
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
650 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 35185
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
500 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 10252
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
700 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 56994
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 40795
  • Metry kw. 12044 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
650 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 35172
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
500 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 4100
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera