1 300 000 €
108 €/m²
Property 47476 photo 1
Property 47476 photo 2
Property 47476 photo 3
Property 47476 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 66085
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 8337
  • Metry kw. 8400 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 31700
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 13510
  • Metry kw. 11600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 352 €/m²
  • Kod obiektowy 8840
  • Metry kw. 3634 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 63661
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 20480
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod obiektowy 52922
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera