360 000 €
373 €/m²
Property 47502 photo 1
Property 47502 photo 2
Property 47502 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka965 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 579 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 745 €/m²
  • Kod obiektowy 38637
  • Metry kw. 550 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
400 000 € 496 €/m²
  • Kod obiektowy 56518
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 60 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
420 000 € 420 €/m²
  • Kod obiektowy 62025
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
525 000 € 452 €/m²
  • Kod obiektowy 5924
  • Metry kw. 1160 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera