860 000 €
40 €/m²
Property 47506 photo 1
Property 47506 photo 2
Property 47506 photo 3
Property 47506 photo 4
Property 47506 photo 5
Property 47506 photo 6
Property 47506 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 92 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka21000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 49157
  • Metry kw. 29981 m²
  • Odległość do plaży 1240 m
Sprzedaż
750 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59199
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera