Sprzedaż - Działka 9603 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Pefkochori powiedział:
220 000 €
22 €/m²
Property 47550 photo 1
Property 47550 photo 2
Property 47550 photo 3
Property 47550 photo 4
Property 47550 photo 5
Property 47550 photo 6
Property 47550 photo 7
Property 47550 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 96 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka9603 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 240 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 10593
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 25746
  • Metry kw. 9521 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
190 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63877
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 45228
  • Metry kw. 3255 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
300 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 45032
  • Metry kw. 1204 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 26035
  • Metry kw. 4013 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 9667
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 7300 m
Sprzedaż
190 000 € 380 €/m²
  • Kod obiektowy 50715
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera