Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 157 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Glifada
1 500 000 €
9554 €/m²
Property 47717 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2021
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 157 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja