1 300 000 €
22 €/m²
Property 47791 photo 1
Property 47791 photo 2
Property 47791 photo 3
Property 47791 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka58000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 280 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 54603
  • Metry kw. 11799 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 400 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37489
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Kod obiektowy 10632
  • Metry kw. 1293 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 52253
  • Metry kw. 40085 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56285
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m

Subskrypcja newslettera