130 000 €
376 €/m²
Property 4843 photo 1
Property 4843 photo 2
Property 4843 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż Działka345 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 337 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
165 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 29249
  • Metry kw. 2430 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Kod obiektowy 6773
  • Metry kw. 431 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
180 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 23314
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
131 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 12790
  • Metry kw. 2052 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 14798
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
160 000 € 223 €/m²
  • Kod obiektowy 30244
  • Metry kw. 715 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
165 000 € 550 €/m²
  • Kod obiektowy 49861
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
160 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 30721
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 160000 m

Subskrypcja newslettera